MRS Endüstriyel Mutfak
Kurumsal

MSR Endüstriyel Mutfak

Msr Endüstriyel Mutfak modern ve gelişen dünya düzeninde, her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı mutfak sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli, dinamik kadrosu, istikrarlı ve başarılı adımlarla kendinden emin ilerlemektedir. MSR Mutfak olarak görevimiz kalite; bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan MSR Mutfak ve çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasadaki başarıları ile sektörde üst sıralara taşıyarak, bir marka yaratmayı başarmıştır. Gelecek dönemlerde uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; daha büyük, daha çeşitli, daha kaliteli ve modern Mutfaklar için çalışmaktayız. Ülkemize ve sektörümüze her geçen gün daha fazla katkı sağlamak için çalışmaktayız. Koşullar ne olursa olsun biz her zaman sektörün aranan markası olmaya devam edeceğiz. Kalitemizi arkamıza alarak müşterilerimizin en güvendiği ve en çok tercih ettiği marka değerimizi daha da güçlendirerek sürdürmek.

Misyon

Müşterilere ve çevresel değerlere karşı olan sorumluluğun bilincinde olan firmamız, insan sağlığı, gıda güvenliği, çevre politikası hassasiyetini benimsemiş, ekosistemimizin sürekliliği ve geleceği için minimum enerji tüketen, yüksek kalitede, değer yaratan, estetik, fonksiyonel ve ihtiyaç odaklı ürünler sunarak, MSR Mutfak markamızın üzerine düşen her görevi ve her sorumluluğu yerine getirmeye özen gösteriyoruz.

Vizyon

Global dünyanın kabul ettiği insani değerlere sahip, iş etiği ve iş ahlakı hususunda toplumsal normlara riayet eden, içinde bulunduğu çevreye hassasiyetle yaklaşan, müşteri odaklı, teknolojik yenilikleri takip ederek; çalışanların, tedarikçilerin ve iş ortaklarının yenilikçi bilincini geliştiren, yatırımlarımızı yeni dünya düzenine uygun olacak biçimde şekillendiren, gelecek nesillere bahsi geçen değerleri aşılayan, sürdürülebilir, sürekli olarak kendini yenileyen ve de geliştiren bir dünya markası olmak.

Çözüm Ortaklarımız

Karcher ALKAN ALTINBAŞAK BAMBUM BİRADLI BONNA PORSELEN BORA PLASTİK CAMBRO CANCAN ICEINOX KAPP KILIÇLAR KÜLSAN KÜTAHYA PORSELEN LAVA DÖKÜM MYCO NARİN ORMEL PAŞABAHÇE PEUGEOT PİRGE REMTA RUBİKAP SAMİXİR STARK MENU TAŞEV TRİA TÜRKAY PLASTİK Cunill Empero Rational Robot Coupe Santos Bravilor Bonamat Electrolux Elettrobar Faema Gastroplast Drn Güren Metal İnoksan Iceinox Kitcheaid La Cimbali Menumaster Unox Yelkar Plastik Tribeca